חתן כלה >>> אירועים בטבע >>> המשק >>> חתונה בוילה

תפריט

עדי קביליו | חתונה בוילה | הפקת חתונה בוילה

עדי קביליו פרויקטורית בתחום חתונה בוילה ואולמות אירועים והפקות

עדי קביליו החלה את דרכה המקצועית בתחום האירועים כעובדת במסעדות. תחום המסעדנות ואירועי היוקרה קרץ לה והיא החליטה להפוך את התשוקה שלה למקצוע. כחלק מהכשרתה המקצועית היא עברה הכשרות ייחודיות מול שפים מוכרים בארץ. לפני כעשר שנים חלה עוד תפנית בקריירה שלה והיא בחרה להפוך למפיקת אירועי יוקרה. מאז היא מוכרת וידועה כאחת ממפיקות האירועים הכי בכירות בארץ. כיום היא עובדת כפרויקטורית של הרבה אולמות אירועים בארץ והיא אחראית על הקמה וביצוע של אולמות אירועים חדשים משלב הפיתוח הראשוני שלהם ועד שלב התפעול שלהם בפועל. לעדי קביליו יש מעל 17 שנות ניסיון בהפקת אירועים אשר מאפשר לה פעם אחר פעם להפיק אירועי יוקרה.

עדי קביליו וארגון אירועים בוילה - וארגון כולל ומקיף

עדי קביליו מעניקה שירותי הפקה כוללים של ארגון והפקת אירועים. עדי קביליו היא לא רק מפיקת אירועים אלא גם יועצת קולינרית בעלת ניסיון רב בתחום המסעדנות. הניסיון המקצועי שלה כולל ניהול מסעדות מוכרות ומובילות בעולם הקולינריה בארץ. בין השאר היא ניהלה את המסעדות:

  • רפאל , אל גאוצ'ו , פריים גריל, בני הדייג

חלק נוסף חשוב מהניסיון המקצועי הרב שלה הוא העברת הכשרות מקצועיות והשתלמויות כוח אדם לעובדי מטבח, ברמנים, אנשי שירות, מלצרים, מנהלי אירועים ועוד..., בנושא מסעדנות ואירועים.

עדי קביליו בניית קונספטים מיוחדים להפקות של אירועים

עדי קביליו מתמחה בבניית קונספטים מיוחדים להפקות של אירועי יוקרה. היא מעניקה ליווי מלא ומקיף לבעלי האירועים משלב החשיבה הראשונית על הקונספט של האירוע ועד סיום האירוע בפועל. יתרון מרכזי בשירותי ההפקה של עדי קביליו הוא העבודה שהיא מנהלת שתפ"ים עם ספקים מובילים בתחום באופן שמשדרג והופך את האירוע ליוקרתי יותר. כלל האירועים שהיא מפיקה הם אירועי יוקרה. ארגון אירועי יוקרה הוא המומחיות שלה מההתחלה שלהם ועד הסוף שלהם. עדי קביליו הפיקה בעבר אירועים עסקיים רבים של חברות גדולות. בין האירועים שהיא הפיקה ניתן לכלול אירועים ל: הבנק הבינלאומי, מגן דוד אדום,  עיריית תל אביב יפו, עיריית ראשון לציון, רשת נעלי נמרוד, רשת מוצצים ועוד הרבה חברות מובילות במשק. כמפיקת אירועים ידועה ומוכרת בתחום היא הפיקה גם אירועים בחוץ לארץ ביעדים מרכזיים כמו מילנו, מדריד וארצות הברית. הקו המנחה של האירועים שהיא מפיקה הוא אלגנטיות, יוקרה, סגנון והרבה מאוד איכות. כל המרכיבים באירוע הם האיכותיים ביותר שיש. 

צור קשר